Logo: BIP
.
Baner: LKŻBaner: Molo

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy autobusów

UWAGA

Ilustracja do informacji: Rozkład jazdy autobusów
Gmina Sława nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy. Informacje te uzyskać można u przewoźników.
 

ROZKŁAD JAZDY “ JÓZTRANS ”

Rozkład jazdy Józtrans zaktualizowany 03.06.2019 r.
 
 
SŁAWA (przez Lipinki, Krzepielów, St. Drzewce) WSCHOWA
Sława: 7:00 Dm, 9:40 Dm, 13:20 Dm
Lipinki: 7:06 Dm, 9:46Dm, 13:26 Dm
Krążkowo: 7:12 Dm, 9:52 Dm, 13:32 Dm
Krzepielów: 7:14 Dm, 9:54 Dm, 13:34 Dm
Krzepielów II: 7:16 Dm, 9:56 Dm, 13:36 Dm
Krzepielów I: 7:18 Dm, 9:58 Dm, 13:38 Dm
Małe Drzewce: 7:21 Dm, 10:01 Dm, 13:41 Dm
Nowe Drzewce: 7:23 Dm, 10:03 Dm, 13:43 Dm
Stare Drzewce I: 7:25 Dm, 10:05 Dm, 13:45 Dm
Stare Drzewce: 7:27 Dm, 10:07 Dm, 13:47 Dm
Stare Drzewce Skrzyż.: 7:29 Dm, 10:09 Dm, 13:49 Dm
Konradowo: 7:34 Dm, 10:14 Dm, 13:54 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 7:38 Dm, 10:18 Dm, 13:58 Dm
Wschowa ul. Moniuszki 6: 7:40 Dm, 10:20 Dm, 14:00 Dm
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII

WSCHOWA (przez St, Drzewce, Krzepielów, Lipinki) SŁAWA 
Wschowa ul. Moniuszki 6: 8:00 Dm, 12:15 Dm, 15:20 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 8:02 Dm, 12:17 Dm, 15:22 Dm
Konradowo:  8:06 Dm, 12:21 Dm, 15:26 Dm
Stare Drzewce (skrzyżowanie): 8:11 Dm, 12:26 Dm, 15:31 Dm 
Stare Drzewce: 8:13 Dm, 12:28 Dm, 15:33 Dm
Stare Drzewce I: 8:15 Dm, 12:30 Dm, 15:35 Dm
Nowe Drzewce: 8:17 Dm, 12:32 Dm, 15:37 Dm
Małe Drzewce: 8:19 Dm, 12:35 Dm, 15:40 Dm
Krzepielów I: 8:22 Dm, 12:37 Dm, 15:42 Dm
Krzepielów II: 8:24 Dm, 12:39 Dm, 15:44 Dm
Krzepielów: 8:26 Dm, 12:41 Dm, 15:46 Dm
Krążkowo: 8:28 Dm, 12:43 Dm, 15:48 Dm
Lipinki: 8:34 Dm, 12:49 Dm, 15:54 Dm
Sława: 8:40 Dm. 12:55 Dm, 16:00 Dm
 


 
SŁAWA (przez Stare Strącze, Tylewice) WSCHOWA
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 7:05 Dm, 9:00 Dm, 10:40 Dm, 12:00 Dm, 13:45 Dm, 14:45 Dmf, 16:20 Dm, 18:20 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 7:12 Dm, 9:07 Dm, 10:47 Dm, 12:07 Dm, 13:52 Dm, 14:52 Dmf, 16:27 Dm, 18:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 7:15 Dm, 9:10 Dm, 10:50 Dm, 12:10 Dm, 13:55 Dm, 14:55 Dmf, 16:30 Dm, 18:30 Dmf
Wygnańczyce: 7:20 Dm, 9:15 Dm, 10:55 Dm, 12:15 Dm, 14:00 Dm, 15:00 Dmf, 16:35 Dm, 18:35 Dmf
Łysiny: 7:24 Dm, 9:19 Dm, 10:59 Dm, 12:19 Dm, 14:04 Dm, 15:04 Dmf, 16:39 Dm, 18:39 Dmf
Tylewice 1: 7:27 Dm, 9:22 Dm, 11:02 Dm, 12:22 Dm, 14:07 Dm, 15:07 Dmf, 16:42 Dm, 18:42 Dmf
Tylewice bud. mieszk.: 7:30 Dm, 9:25 Dm, 11:05 Dm, 12:25 Dm, 14:10 Dm, 15:10 Dmf, 16:45 Dm, 18:45 Dmf
P. Górna: 7:32 Dm, 9:27 Dm, 11:07 Dm, 12:27 Dm, 14:12 Dm, 15:12 Dmf, 16:47 Dm, 18:47 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:35 Dm, 9:30 Dm, 11:10 Dm, 12:30 Dm, 14:15 Dm, 15:15 Dmf, 16:50 Dm, 18:50 Dmf
Wschowa ul. Moniuszko 6: 7:37 Dm, 9:32 Dm, 11:12 Dm, 12:32 Dm, 14:17 Dm, 15:17 Dmf, 16:52 Dm, 18:52 Dmf
 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

WSCHOWA (przez Tylewice, Stare Strącze) SŁAWA
Wschowa ul. Moniuszko 6 7:50 Dm, 9:55 Dm, 11:20 Dm, 12:50 Dm, 14:35 Dm, 15:25 Dmf, 17:10 Dm, 19:10 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:52 Dm, 9:57 Dm, 11:22 Dm, 12:52 Dm, 14:37 Dm, 15:27 Dmf, 17:12 Dm, 19:12 Dmf
P. Górna: 7:55 Dm, 10:00 D, 11:25 Dm, 12:55 Dm, 14:40 Dm, 15:30 Dmf, 17:15 Dm, 19:15 Dmf
Tylewice za zbior. ret.: 7:57 Dm, 10:02 Dm, 11:27 Dm, 12:57 Dm, 14:42 Dm, 15:32 Dmf, 17:17 Dm, 19:17 Dmf
Tylewice przy sklepie: 8:00 Dm, 10:05 Dm, 11:30 Dm, 13:00 Dm, 14:45 Dm, 15:35 Dmf, 17:20 Dm, 19:20 Dmf
Łysiny: 8:03 Dm, 10:08 Dm, 11:33 Dm, 13:03 Dm, 14:48 Dm, 15:38 Dmf, 17:23 Dm, 19:23 Dmf 
Wygnańczyce: 8:07 Dm, 10:12 Dm, 11:37 Dm, 13:07 Dm, 14:52 Dm, 15:42 Dm, 17:27 Dm, 19:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 8:12 Dm, 10:17 Dm, 11:42 Dm, 13:12 Dm, 14:57 Dm, 15:47 Dmf, 17:32 Dm, 19:32 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 8:15 Dm, 10:20 Dm, 11:45 Dm, 13:15 Dm, 15:00 Dm, 15:50 Dmf, 17:35 Dm, 19:35 Dmf
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 8:22 Dm, 10:27 Dm, 11:52 Dm, 13:22 Dm, 15:07 Dm, 15:57 Dmf, 17:42 Dm, 19:42 Dmf

Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii zimowych i letnich szkolnych oraz przerw świątecznych

tel 663490650

ROZKŁAD JAZDY “ LEONIDAS “

Aktualizacja 22.06.2020

Od 01 czerwca 2020 autobusy Leonidas będą kursowały następująco:
w dni robocze:
Sława - Nowa Sól przez Konotop
6:00 6:45 9:45 11:00 13:05 15:40
Sława - Nowa Sól przez Tarnó Jezierny
8:10 11:40

w soboty

Sława - Nowa Sól przez Konotop:
6:00 8:40 13:05

Zdjęcie rozkładu z tablicy

ROZKŁAD JAZDY “ ERA ”

Aktualizacja 22-06-2020

Zdjęcie rozkładu z tablicy ogłoszeń

UWAGA z dniem 04.05.2020 ERA wznawia kursy!
Sława - Głogów w godzinach:
9:00 11:00 15:15 17:15 19:10
Kursujemy od poniedziałku do soboty
 

ROZKŁAD JAZDY PKS

Rozkład jazdy PKS zaktualizowany 21.07.2016 r.
TRASA:

SŁAWA - (przez SULECHÓW, ZIELONA GÓRA) - GUBIN
8:30 dn
 
SŁAWA - (przez WSCHOWA) - LESZNO
19:50 dn

SŁAWA - (przez JUTRZENKA) - STARE STRĄCZE 2
16:15 Sp
 
SŁAWA - (przez WYGNAŃCZYCE) - WSCHOWA
7:05 Sp 13:25 Sp 15:25 Sp

SŁAWA - GŁOGÓW
10:00 L 13:05 L 18:45 L

SŁAWA - LUBIATÓW
11:44 L5-7 17:54 L5-7

Legenda:

 
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudzień
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII
p - nie kursuje 14 VIII 2017, 30 IV 2018, 2 V 2018, 4 V 2018, 1 VI 2018
S - kursuje w dni nauki szkolnej
L - kursuje tylko w wakacje
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
 
tel: 65 5260783
infolinia: 702 203 295
 
zdjęcie rozkładu zdjęcie rozkładu jazdy

ROZKŁAD JAZDY ASTOR

Aktualizacja 19.06.2019 r.
 
Zdjęcie z tablicy rozkładu jazdy

ODJAZD ZE SŁAWY DO ZIELONEJ GÓRY:
6:10 Edne 10:00 Edne 14:25 Edne 16:30 f7e

Legenda:
d - nie kursuje 24, 25, 26 i 31 Grudnia
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 grudnia i 31 grudnia
7 - kursuje w niedzielę
6 - kursuje od poniedziałku do czwartku oprócz święta w tym dniu
 
 
tel: 693 566 818

ROZKŁAD JAZDY JULIUSZ

Rozkład jazdy Juliusz zaktualizowany 22.06.2020 r.
 
Z dniem 15.06.2020 przewoźnik "Juliusz" zawiesza do dowołania połączenia na trasie Sława - Wschowa - Sława.
 
zdjęcie rozkładu

ROZKŁAD MILLA SPÓŁDZIELNIA W LESZNIE

Aktualizacja 19.06.2019



Sława - Gubin (przez Zielona Góra)
8:30 5<7 d n
Sława - Leszno (przez Wschowa)
19:50 5<7 d n

Oznaczenia kursów
5<7 - kursuje od piątku do niedzieli
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dniach 24 i 31.XII


Kalendarz imprez

  • Baner: lubuskie.pl
  • Baner: sckiw.slawa.pl
  • Baner: zw.pl
  • Baner: EKO-Przyszłość
  • Baner: zwik.slawa.pl
  • Baner: osp.slawa.pl
  • Baner: KPP Wschowa
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
  • Baner: WOPR WSCHOWA
  • Baner: RWS
  • Baner: LKŻ Sława
  • Baner: Kraina Lasów i Jezior
  • Baner: Sławski Klub Żeglarski
  • Baner: SLTZ
  • Baner: Triathlon Sława
  • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
  • Baner: Mikroporady.pl