Logo: BIP
.
Baner: LKŻBaner: Molo

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy autobusów

UWAGA

Ilustracja do informacji: Rozkład jazdy autobusów
Gmina Sława nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy. Informacje te uzyskać można u przewoźników.
 

ROZKŁAD JAZDY “ JÓZTRANS ”

Rozkład jazdy Józtrans zaktualizowany 03.06.2019 r.
 
 
SŁAWA (przez Lipinki, Krzepielów, St. Drzewce) WSCHOWA
Sława: 7:00 Dm, 9:40 Dm, 13:20 Dm
Lipinki: 7:06 Dm, 9:46Dm, 13:26 Dm
Krążkowo: 7:12 Dm, 9:52 Dm, 13:32 Dm
Krzepielów: 7:14 Dm, 9:54 Dm, 13:34 Dm
Krzepielów II: 7:16 Dm, 9:56 Dm, 13:36 Dm
Krzepielów I: 7:18 Dm, 9:58 Dm, 13:38 Dm
Małe Drzewce: 7:21 Dm, 10:01 Dm, 13:41 Dm
Nowe Drzewce: 7:23 Dm, 10:03 Dm, 13:43 Dm
Stare Drzewce I: 7:25 Dm, 10:05 Dm, 13:45 Dm
Stare Drzewce: 7:27 Dm, 10:07 Dm, 13:47 Dm
Stare Drzewce Skrzyż.: 7:29 Dm, 10:09 Dm, 13:49 Dm
Konradowo: 7:34 Dm, 10:14 Dm, 13:54 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 7:38 Dm, 10:18 Dm, 13:58 Dm
Wschowa ul. Moniuszki 6: 7:40 Dm, 10:20 Dm, 14:00 Dm
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII

WSCHOWA (przez St, Drzewce, Krzepielów, Lipinki) SŁAWA 
Wschowa ul. Moniuszki 6: 8:00 Dm, 12:15 Dm, 15:20 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 8:02 Dm, 12:17 Dm, 15:22 Dm
Konradowo:  8:06 Dm, 12:21 Dm, 15:26 Dm
Stare Drzewce (skrzyżowanie): 8:11 Dm, 12:26 Dm, 15:31 Dm 
Stare Drzewce: 8:13 Dm, 12:28 Dm, 15:33 Dm
Stare Drzewce I: 8:15 Dm, 12:30 Dm, 15:35 Dm
Nowe Drzewce: 8:17 Dm, 12:32 Dm, 15:37 Dm
Małe Drzewce: 8:19 Dm, 12:35 Dm, 15:40 Dm
Krzepielów I: 8:22 Dm, 12:37 Dm, 15:42 Dm
Krzepielów II: 8:24 Dm, 12:39 Dm, 15:44 Dm
Krzepielów: 8:26 Dm, 12:41 Dm, 15:46 Dm
Krążkowo: 8:28 Dm, 12:43 Dm, 15:48 Dm
Lipinki: 8:34 Dm, 12:49 Dm, 15:54 Dm
Sława: 8:40 Dm. 12:55 Dm, 16:00 Dm
 


 
SŁAWA (przez Stare Strącze, Tylewice) WSCHOWA
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 7:05 Dm, 9:00 Dm, 10:40 Dm, 12:00 Dm, 13:45 Dm, 14:45 Dmf, 16:20 Dm, 18:20 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 7:12 Dm, 9:07 Dm, 10:47 Dm, 12:07 Dm, 13:52 Dm, 14:52 Dmf, 16:27 Dm, 18:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 7:15 Dm, 9:10 Dm, 10:50 Dm, 12:10 Dm, 13:55 Dm, 14:55 Dmf, 16:30 Dm, 18:30 Dmf
Wygnańczyce: 7:20 Dm, 9:15 Dm, 10:55 Dm, 12:15 Dm, 14:00 Dm, 15:00 Dmf, 16:35 Dm, 18:35 Dmf
Łysiny: 7:24 Dm, 9:19 Dm, 10:59 Dm, 12:19 Dm, 14:04 Dm, 15:04 Dmf, 16:39 Dm, 18:39 Dmf
Tylewice 1: 7:27 Dm, 9:22 Dm, 11:02 Dm, 12:22 Dm, 14:07 Dm, 15:07 Dmf, 16:42 Dm, 18:42 Dmf
Tylewice bud. mieszk.: 7:30 Dm, 9:25 Dm, 11:05 Dm, 12:25 Dm, 14:10 Dm, 15:10 Dmf, 16:45 Dm, 18:45 Dmf
P. Górna: 7:32 Dm, 9:27 Dm, 11:07 Dm, 12:27 Dm, 14:12 Dm, 15:12 Dmf, 16:47 Dm, 18:47 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:35 Dm, 9:30 Dm, 11:10 Dm, 12:30 Dm, 14:15 Dm, 15:15 Dmf, 16:50 Dm, 18:50 Dmf
Wschowa ul. Moniuszko 6: 7:37 Dm, 9:32 Dm, 11:12 Dm, 12:32 Dm, 14:17 Dm, 15:17 Dmf, 16:52 Dm, 18:52 Dmf
 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

WSCHOWA (przez Tylewice, Stare Strącze) SŁAWA
Wschowa ul. Moniuszko 6 7:50 Dm, 9:55 Dm, 11:20 Dm, 12:50 Dm, 14:35 Dm, 15:25 Dmf, 17:10 Dm, 19:10 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:52 Dm, 9:57 Dm, 11:22 Dm, 12:52 Dm, 14:37 Dm, 15:27 Dmf, 17:12 Dm, 19:12 Dmf
P. Górna: 7:55 Dm, 10:00 D, 11:25 Dm, 12:55 Dm, 14:40 Dm, 15:30 Dmf, 17:15 Dm, 19:15 Dmf
Tylewice za zbior. ret.: 7:57 Dm, 10:02 Dm, 11:27 Dm, 12:57 Dm, 14:42 Dm, 15:32 Dmf, 17:17 Dm, 19:17 Dmf
Tylewice przy sklepie: 8:00 Dm, 10:05 Dm, 11:30 Dm, 13:00 Dm, 14:45 Dm, 15:35 Dmf, 17:20 Dm, 19:20 Dmf
Łysiny: 8:03 Dm, 10:08 Dm, 11:33 Dm, 13:03 Dm, 14:48 Dm, 15:38 Dmf, 17:23 Dm, 19:23 Dmf 
Wygnańczyce: 8:07 Dm, 10:12 Dm, 11:37 Dm, 13:07 Dm, 14:52 Dm, 15:42 Dm, 17:27 Dm, 19:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 8:12 Dm, 10:17 Dm, 11:42 Dm, 13:12 Dm, 14:57 Dm, 15:47 Dmf, 17:32 Dm, 19:32 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 8:15 Dm, 10:20 Dm, 11:45 Dm, 13:15 Dm, 15:00 Dm, 15:50 Dmf, 17:35 Dm, 19:35 Dmf
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 8:22 Dm, 10:27 Dm, 11:52 Dm, 13:22 Dm, 15:07 Dm, 15:57 Dmf, 17:42 Dm, 19:42 Dmf

Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii zimowych i letnich szkolnych oraz przerw świątecznych

tel 663490650

ROZKŁAD JAZDY “ LEONIDAS “

Aktualizacja 26.04.2019

kartka informacyjna
UWAGA: 1(środa) i 3(piątek) maja 2019 roku autobusy firymy Leonidas nie kursują, natomiast 2 maja(czwartek) kursują jak w soboty.

Informacja odnośnie specjalnych biletów miesięcznych, które będą dostępne z uwagi na ferie zimowe w styczniu.
Ze względu na ferie zimowe, które przypadają w terminie od 14 do 27 stycznia, istnieje mozliwość wykupienia biletu mieisęcznego szkolnego na pół miesiąca.

Koszt takiego biletu to połowa ceny.

Bilet będzie ważny od 1.01 do 13.01 oraz po zakończeniu ferii od 28.01 do 31.01
Przy oddawaniu biletu do przedłużenia na kolejny miesiąc, prosimy zamieścić informację czy ma być on ważny na pół czy na cały miesiąc.
Zdjęcie ogłoszenia

Kurs Sława - Nowa Sól (przez Konotop)
Odjazd ze Sława: 6:00(E), 6:45(DnzM), 8:40(1-7), 9:45(DnzM), 11:00(E), 13:05(E), 15:40(1-7n), 17:55(1-7n)
Przejazd przez Konotop: 6:15, 7:00, 8:55, 10:00, 11:15, 13:20, 15:55, 18:10
Przyjazd do Nowa Sól(Szpital): 6:50, 7:35, 9:30, 10:35, 11:50, 13:55, 16:30, 18:45

Nowa Sól - Sława(przez Konotop)
Wyjazd z Nowa Sól(Szpital): 7:00, 8:20, 10:00, 11:00, 12:00, 14:10, 15:15, 16:50, 19:10

Legenda: 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.XII i 31.XII
z - nie kursuje w piątek o dniu Bożego Ciała
M - nie kursuje 2 V

Kurs Sława - Nowa Sól(przez Trnów Jezierny)
Wyjazd ze Sława: 6:45(S), 8:10(Dm), 11:40(Dm), 14:10(Dm), 16:40(DmzM)
Przejazd przez Tarnów Jezierny: 6:55, 8:20, 11:50, 14:20, 16:50
Dojazd do Nowa Sól(Szpital): 7:40, 9:05, 12:35, 15:05, 17:35


Kurs Nowa Sól - Sława(przez Trnów Jezierny)
Wyjazd z Nowa Sól(Szpital): 9:30, 12:50, 15:20, 17:50

 
D - kursuje od poniedziaku do piątku opróćz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje 24 i 31 XII
z - nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
M - nie kursuje 2 maja
 

ODJAZD ZE SŁAWY DO LESZNA (PRZEZ WIJEWO, WŁOSZAKOWICE):
6.35(En)  9.15(DznM) 11.50(ACn) 14.25(DznM) 17.10(ACn

ostatnie zmiany ważne od 04.02.2013 r.
A - kursuje od poniedziałku do piątku
C - kursuje w sobotę niedziele i w święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudzień
M - nie kursuje 2 maja
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze , oprócz Wigilii, Sylwestra. 2 maja oraz piątku po Bożym Ciele
S - kursuje tylko w dni nauki szkolnej

UWAGA od 13 siernia 2018 r. wprowadzone zostana następujące zmiany:
kasowane rozkłady
 
W Wigilię, Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowy Rok, 6 stycznia, Wielkanoc, Boże Ciało, 1 i 11 listopada autobusy firmy LEONIDAS nie kursują.
 
POZNAŃ
aktualizacja 28-12-2018r.

UWAGA 03.01.2019r. linia na trasie Sława - Poznań - Sława kursuje po raz ostatni po czym zostaje zlikwidowana!!!
zdjęcie kartki z ogłoszeniem


INFORMACJA: (68)3566305, 607929024, 609114906, 601254896

ROZKŁAD JAZDY “ ERA ”

Zdjęcie rozkładu z tablicy ogłoszeń

ODJAZD ZE SŁAWY DO GŁOGOWA(przez Lipinki, Krążkowo):

6.50(F) 8.00(F) 9.00(FSNw) 10.10(F) 11.00(FSA) 12.10(FSNw) 13.20(F) 14.15(FSA) 15.20(FSNw) 16.10(H) 17.15(FSN) 19.10(FSN)
 
F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
S – kursuje w soboty oprócz świąt występujących w tym dniu.
N – kursuje w niedziele i różne święta: 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada, 6 stycznia
w – kursuje w Wigilię, Sylwestra, Wielką Sobotę.
A - nie kursuje w soboty od 1 listopada do 1 marca każdego roku.
H - kursuje w okresie ferii zimowych, wakacji szkolnych oraz dni roboczych wolnych od szkoły.
 
UWAGA: w Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz Wielkanoc ERA nie kursuje.

ROZKŁAD JAZDY PKS

Rozkład jazdy PKS zaktualizowany 21.07.2016 r.
TRASA:

SŁAWA - (przez SULECHÓW, ZIELONA GÓRA) - GUBIN
8:30 dn
 
SŁAWA - (przez WSCHOWA) - LESZNO
19:50 dn

SŁAWA - (przez JUTRZENKA) - STARE STRĄCZE 2
16:15 Sp
 
SŁAWA - (przez WYGNAŃCZYCE) - WSCHOWA
7:05 Sp 13:25 Sp 15:25 Sp

SŁAWA - GŁOGÓW
10:00 L 13:05 L 18:45 L

SŁAWA - LUBIATÓW
11:44 L5-7 17:54 L5-7

Legenda:

 
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudzień
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII
p - nie kursuje 14 VIII 2017, 30 IV 2018, 2 V 2018, 4 V 2018, 1 VI 2018
S - kursuje w dni nauki szkolnej
L - kursuje tylko w wakacje
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
 
tel: 65 5260783
infolinia: 702 203 295
 
zdjęcie rozkładu zdjęcie rozkładu jazdy

ROZKŁAD JAZDY ASTOR

Aktualizacja 19.06.2019 r.
 
Zdjęcie z tablicy rozkładu jazdy

ODJAZD ZE SŁAWY DO ZIELONEJ GÓRY:
6:10 Edne 10:00 Edne 14:25 Edne 16:30 f7e

Legenda:
E-  kursuje od pon-sob oprócz świąt
d - nie kursuje w 1-2 dzień wielkanocy, 25-26 grudnia oraz 1 stycznia
f - nie kursuje w wakacje
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 grudnia i 31 grudnia
7 -  kursuje w niedziele(rok szkolny)
e - nie kursuje 2 maja
przekreślenie - kurs zawieszony
 
tel: 693 566 818

ROZKŁAD JAZDY JULIUSZ

Rozkład jazdy Juliusz zaktualizowany 28.07.2017 r.
 
ODJAZD ZE SŁAWY DO WSCHOWY przez Wijewo, Lgiń:
06:00 Dme, 08:00 Dm, 11:00 Dm14:15 Dm, 17:00 DmL
rozkład obowiązuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje poniedziałek-piątek oprócz świąt
L - kursuje w wakacje 
m - nie kursuje w wigilię i sylwestra
e - nie kursuje w wakacje
 
tel: 500038665
 
zdjęcie rozkładu

ROZKŁAD MILLA SPÓŁDZIELNIA W LESZNIE

Aktualizacja 19.06.2019



Sława - Gubin (przez Zielona Góra)
8:30 5<7 d n
Sława - Leszno (przez Wschowa)
19:50 5<7 d n

Oznaczenia kursów
5<7 - kursuje od piątku do niedzieli
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dniach 24 i 31.XII

  • Baner: lubuskie.pl
  • Baner: sckiw.slawa.pl
  • Baner: zw.pl
  • Baner: EKO-Przyszłość
  • Baner: zwik.slawa.pl
  • Baner: osp.slawa.pl
  • Baner: KPP Wschowa
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
  • Baner: WOPR WSCHOWA
  • Baner: RWS
  • Baner: LKŻ Sława
  • Baner: Kraina Lasów i Jezior
  • Baner: Sławski Klub Żeglarski
  • Baner: SLTZ
  • Baner: Triathlon Sława
  • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
  • Baner: Mikroporady.pl