Logo: BIP
.
Baner: baner urząd

Ogłoszenia

I Edycja ogólnopolskich bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony

Ilustracja do informacji: I Edycja ogólnopolskich bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony
Samoobrona kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń, które będą odbywały się w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy będą uczyli i pokazywali polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony.
 • 22-11-2016
czytaj dalej

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „ABC prawa dla przedsiębiorcy – czyli najważniejsze aspekty prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w pigułce”

Ilustracja do informacji: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „ABC prawa dla przedsiębiorcy – czyli najważniejsze aspekty prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w pigułce”
Miejsce i data szkolenia:
15 listopada 2016 r. w godz. 9:00 – 16:00
sala posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie,
 Rynek 1, 67-400 Wschowa
 • 02-11-2016
czytaj dalej

Termomodernizacja dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowej.

Ilustracja do informacji: Termomodernizacja dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowej.
Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sławie, zaprasza Zarządców Wspólnot Mieszankowych z terenu gminy oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Sławianka na spotkanie, w zakresie możliwości pozyskiwania środków na termomodernizację budynków. Spotkanie prowadzić będzie Zespół Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze, w dniu 7 listopada 2016 r. o godzinie 10.00, w sali posiedzeń Urzędu (nr 001). 

Flagi do wzięcia

Ilustracja do informacji: Flagi do wzięcia
Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych polskich świąt narodowych – 11 listopada. Naszym moralnym obowiązkiem jest upamiętnienie tego dnia oraz oddanie szacunku ludziom, którzy przelali krew i poświęcili życie w walce o wolną Polskę. Przez 123 lata niewoli Polacy nieugięcie wierzyli, że przyjdzie taki dzień, kiedy znów odzyskamy niepodległość, a nasz kraj pojawi się na mapie Europy. 
Od dzisiaj rozpoczynamy akcję „Biało-Czerwona dla Niepodległej”. Wszyscy ci, którzy nie zdążyli w roku ubiegłym zaopatrzyć się w darmową flagę Polski o wymiarach 70/110 cm, mają taką możliwość. Flagę można odebrać w Biurze Obsługi Interesanta na parterze Urzędu Miejskiego przy ul. H. Pobożnego 10 w godzinach pracy urzędu (pon. 8-16, wt-pt 7.30-15-30). Akcja potrwa do wyczerpania zapasów, ilość flag ograniczona.

Zaproszenie na VIII Lubuski Kongres Kobiet

Drogie Lubuszanki! Drodzy Lubuszanie!

Ilustracja do informacji: Zaproszenie na VIII Lubuski Kongres Kobiet
Z wielką przyjemnością zapraszam Was do udziału w VIII Lubuskim Kongresie Kobiet, który odbędzie się 22 października br. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego (ul. Podgórna 7, Zielona Góra) o godz. 11.00.
Tegoroczny Kongrespoświęcony będzie MŁODYM. Dlaczego akurat taki temat na święcie kobiet?... Stworzyliśmy specjalny Program dla Młodzieży, oparty o rzetelną diagnozę.  Stawiamy na MŁODYCH!  My – Dorośli, My – Kobiety, My – Matki, Babki, Siostry, Opiekunki, Nauczycielki, Mentorki, Pracodawczynie – musimy zadbać o MŁODYCH; musimy ich słuchać, wspierać i rozmawiać z nimi, ponieważ to oni są przyszłością nas wszystkich. 
Przed samorządami stoi ogromne wyzwanie stworzenia warunków, dzięki którym MŁODZI pozostaną w Polsce – pozostaną w swoich regionach – by móc powiedzieć: tak, tu jest moje miejsce na ziemi, tu chcę żyć, pracować, tu chcę być szczęśliwy. Wszystkie decyzje teraz podejmowane przez nas – będą miały odzwierciedlenie w ich przyszłości. Lubuskie stawia
na MŁODYCH, ale to My, tutaj i teraz, musimy zadecydować o WŁĄCZENIU ICH W ŻYCIE.  Stąd hasło tegorocznego Kongresu: MŁODZI ON-LIFE. Tak, jak powiedział Papież Franciszek podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce: „czas, który teraz przeżywamy nie potrzebuje młodych kanapowych, ale młodych ludzi w butach, najlepiej w butach wyczynowych!”. I to jest naszym zadaniem – wręczyć MŁODYM symboliczne buty, aby ruszyli z posad bryłę świata!
Podczas Kongresu po raz drugi uhonorujemy Lubuszanki wyjątkowo zasłużone
dla społeczności lokalnej, nadając im tytuł Liderki Lubuskiego Samorządu.
Mam nadzieję, że nie zabraknie Was na tym ważnym – nie tylko dla kobiet – wydarzeniu, które ma MOC!

Z poważaniem
Elżbieta Anna Polak
Marszałek Województwa Lubuskiego
 • 06-10-2016
czytaj dalej

Oferta pracy

Ilustracja do informacji: Oferta pracy
ZWiK Sława Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Oferta pracy

Konsultacje społeczne w związku z przystąpieniem do wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla gminy Sława zarządzam konsultacje z mieszkańcami.

Ilustracja do informacji: Konsultacje społeczne w związku z przystąpieniem do wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla gminy Sława zarządzam konsultacje z mieszkańcami.
 • 21-09-2016
czytaj dalej

Szkolenie OPZL

Ilustracja do informacji: Szkolenie OPZL
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. Finanse dla niefinansistów.”
 • 15-09-2016
czytaj dalej

Głośna próba syren alarmowych na terenie Gminy Sława 22.09.2016 r.

Ilustracja do informacji: Głośna próba syren alarmowych na terenie Gminy Sława 22.09.2016 r.
W dniu 22 września 2016 roku w godzinach 12:00-12:30 na terenie Gminy Sława zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych nadając komunikat:
–  ogłoszenie alarmu- modulowany dźwięk syreny, trwający 3 minuty,
– odwołanie alarmu- ciągły dźwięk syreny, trwający 3 minuty.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Vademecum ochrony danych osobowych – praktyczne szkolenie od podstaw oraz warsztaty dla administratorów danych i ABI.”

Ilustracja do informacji: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Vademecum ochrony danych osobowych – praktyczne szkolenie od podstaw oraz warsztaty dla administratorów danych i ABI.”
Miejsce i data szkolenia: 15 wrzesień 2016 r. w godz. 9:00 – 16:00 sala posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Wschowa, ul. Rynek 1, 67-400 Wschowa.
 
Celem szkolenia  jest zapoznanie osób nieposiadających lub posiadających podstawową wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych z wymogami wynikającymi z obowiązujących w tym zakresie przepisów oraz wytycznych i interpretacji GIODO. W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zaznajomieni z najważniejszymi regulacjami prawnymi z zakresu ochrony danych osobowych, niezbędną i wymaganą prawem dokumentacją, zasadami jej tworzenia oraz wdrażania, a także z zasadami tworzenia procedur ochrony danych osobowych
w jednostce czy przedsiębiorstwie. Szkolenie obejmuje także omówienie ostatnich zmian w przepisach, nowe regulacje dotyczące ABI, a także zmiany planowane na lata 2017/2018.
 • 05-09-2016
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 9


Kalendarz imprez

 • Baner: lubuskie.pl
 • Baner: sckiw.slawa.pl
 • Baner: zw.pl
 • Baner: EKO-Przyszłość
 • Baner: zwik.slawa.pl
 • Baner: osp.slawa.pl
 • Baner: KPP Wschowa
 • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
 • Baner: WOPR WSCHOWA
 • Baner: RWS
 • Baner: LKŻ Sława
 • Baner: Kraina Lasów i Jezior
 • Baner: Sławski Klub Żeglarski
 • Baner: SLTZ
 • Baner: Triathlon Sława
 • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
 • Baner: Mikroporady.pl