Logo: BIP
.
Baner: baner urząd

Ogłoszenia

Oferta pracy ze ZWiK

Ilustracja do informacji: Oferta pracy ze ZWiK
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. zatrudni pracownika w wieku do 30 lat na stanowisko operator urządzeń. 
Wymagane wykształcenie: średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe.

Informacja na stronie ZWiK Sława

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych

Ilustracja do informacji: Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizację inwestycji. Maksymalna dotacja na firmę może wynieść 300 tys. zł. Minimalna wysokość pomocy jaką można otrzymać nie może być mniejsza niż 10 tys. zł.
 • 17-07-2017
czytaj dalej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 organizuje misję firm do Kazachstanu połączoną z udziałem w Astana EXPO 2017 i targach Kazbuild i Aqua Term

Ilustracja do informacji: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 organizuje misję firm do Kazachstanu połączoną z udziałem w Astana EXPO 2017 i targach Kazbuild i Aqua Term
Termin misji: 6 dni pomiędzy 2 a 9 września 2017 r.
 
Ramowy program zawiera m.in.:
 • udział w Astana EXPO 2017 w Astanie (Dzień Polski, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze),
 • udział w targach Kazbuild i AquaTerm w Ałmaty,
 • Spotkania B2B z przedsiębiorcami zagranicznymi, WPHI Ambasady RP, Kazachstańską Izbą Przemysłowo- Handlową,
 • transport, zakwaterowanie, wyżywienie, tłumaczenia itp.
 • 27-06-2017
czytaj dalej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 organizuje misję firm do Kazachstanu połączoną z udziałem w Astana EXPO 2017 i targach Kazbuild i Aqua Term, która odbędzie się w I połowie września 2017 r.

Ilustracja do informacji: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 organizuje misję firm do Kazachstanu połączoną z udziałem w Astana EXPO 2017 i targach Kazbuild i Aqua Term, która odbędzie się w I połowie września 2017 r.
Targi Kazbuild - jest główną wystawą materiałów budowlanych (narzędzia, urządzenia, materiały budowlane, dachy, elewacje, stolarka otworowa, kamień) i wykończeniowych w Azji Środkowej.
 
Targi AquaTerm - jest jedną z największych wyspecjalizowanych wystaw dotyczących ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, zaopatrzenia w wodę i urządzeń sanitarnych w Azji Centralnej.
 
 
Rekrutacja do 23 czerwca 2017 r. do końca dnia.
 
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt max 2500 zł.
 • 13-06-2017
czytaj dalej

Spotkanie informacyjne i szkolenia

Ilustracja do informacji: Spotkanie informacyjne i szkolenia
Kraina Lasów i Jezior-LGD zaprasza w najbliższy czwartek do wzięcia udziału w szkoleniu i spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Sławie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Spotkanie informacyjne

Oferta pracy w SCKiW w sezonie letnim

Ilustracja do informacji: Oferta pracy w SCKiW w sezonie letnim
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zatrudni osobę do pracy w sezonie letnim (lipiec - sierpień) w charakterze parkingowego. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie
ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19
 • 16-05-2017
czytaj dalej

Znaleziono psa

Ilustracja do informacji: Znaleziono psa
Ten piękny mieszaniec, prawdopodobnie krzyżówka rasy labrador czeka na swojego właściciela. Pies został odłowiony w okolicy wsi Radzyń. Jeśli właściciel go rozpozna powinien zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Sławie – Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska. Więcej informacji pod nr tel.: 68 355 83 43. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2 Galeria zdjęć: Znaleziono psa

Gdyby właściciel jednak się nie znalazł, to szukamy także chętnych do przygarnięcia tego ładnego i łagodnego psiaka. Kontakt w tej sprawie jak wyżej…

Kontakt do dzielnicowych

Ilustracja do informacji: Kontakt do dzielnicowych
Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze, funkcjonariusz, do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Dla przypomnienia przedstawiamy informacje dotyczące sławskich dzielnicowych.
sierż. szt. Magdalena Krajewska
tel. 68-356 54 17
tel. kom. 519-534-478
e-mail: dzielnicowy~.~slawa1~@~go~.~policja~.~gov~.~pl
Rejon I-teren miejski-Sława (obecnie obsługiwany jest przez asp. Romana Homskiego)
sierż. szt. Piotr Ptaszyński
tel. 68-356 54 17
tel. kom. 519-534-477
e-mail: dzielnicowy~.~slawa2~@~go~.~policja~.~gov~.~pl
Rejon II-teren wiejski: Stare Strącze, Nowe Strącze, Krzepielów, Krążkowo, Ciepielówek, Lipinki, Radzyń, Tarnów Jezierny, Kuźnica Głogowska, Myszyniec, Krzydłowiczki, Przydroże, Dębczyn, Tarnówek, Głuchów, Jutrzenka
asp. Roman Homski
tel. 68-356 54 17
tel. kom. 519-534-476
e-mail: dzielnicowy~.~slawa3~@~go~.~policja~.~gov~.~pl
Rejon III-Teren wiejski: Lubogoszcz, Lubiatów, Gola, Ciosaniec, Bagno, Droniki, Łupice, Śmieszkowo, Przybyszów, Szreniawa, Zwierzyniec, Spokojna, Wróblów, Dąb.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

3 Galeria zdjęć: Dzielnicowi

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany podatkowe w 2017 roku”

Ilustracja do informacji: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (OPZL) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany podatkowe w 2017 roku”
Miejsce i data szkolenia:13 luty 2017 r. w godz. 9:00 – 16:00 sala posiedzeń Starostwa Powiatowego we Wschowie, Plac Kosynierów 1c, 67-400 Wschowa.
 • 01-02-2017
czytaj dalej

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „LUBUSKA AKADEMIA SZKOLEŃ: POZNAJ ICT I JĘZYKI OBCE”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY*
W ramach projektu oferujemy: Szkolenia językowe na poziomie od A1 do C2:  język angielski, język niemiecki, język francuski Wykorzystanie narzędzi ICT w roli użytkownika: m.in. Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet Tworzenie rozwiązań i wspieranie użytkowników narzędzi ICT w zakresie programowania: ścieżki szkoleniowe złożone z autoryzowanych szkoleń Microsoft lub Oracle.  
 
 • 12-01-2017
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 9


Kalendarz imprez

 • Baner: lubuskie.pl
 • Baner: sckiw.slawa.pl
 • Baner: zw.pl
 • Baner: EKO-Przyszłość
 • Baner: zwik.slawa.pl
 • Baner: osp.slawa.pl
 • Baner: KPP Wschowa
 • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
 • Baner: WOPR WSCHOWA
 • Baner: RWS
 • Baner: LKŻ Sława
 • Baner: Kraina Lasów i Jezior
 • Baner: Sławski Klub Żeglarski
 • Baner: SLTZ
 • Baner: Triathlon Sława
 • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
 • Baner: Mikroporady.pl