Logo: BIP
.
Baner: baner urządBaner: Rynek

Nowe dresy dla Topoli Łupice

Ilustracja do informacji: Nowe dresy dla Topoli Łupice
Do pierwszego meczu Topoli Łupice w rozgrywkach ligowych został jeszcze ponad miesiąc. Przez cały czas trwają przygotowania do zbliżającej się rundy wiosennej. Dzisiaj w Urzędzie Miejskim z przedstawicielami zarządu klubu Iloną Witkowską, Markiem Copiją oraz radną z Łupic Bożeną Wojciech spotkali się Dyrektor SCKiW i Sekretarz Gminy. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

3 Galeria zdjęć: Dresy dla piłkarzy

Wręczyli gościom komplety dresów i trzy piłki meczowe. W imieniu Burmistrza Sławy życzyli również sportowych sukcesów i wielu zwycięstw w nadchodzących rozgrywkach.

Piłkarze Sparty z nowymi strojami

Ilustracja do informacji: Piłkarze Sparty z nowymi strojami
Przed startem piłkarskiej rundy wiosennej Burmistrz Sławy spotkał się z Przedstawicielami Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Sparta Sława. W obecności Dyrektora SCKiW i Sekretarz Gminy wręczył gościom 23 komplety strojów sportowych i trzy piłki meczowe. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6 Galeria zdjęć: Sparta Sława w Urzędzie

Każdy strój jest numerowany oraz widnieje na nim logo naszego miasta i nazwa klubu. Gospodarz gminy życzył również samych sukcesów i piłkarskiego szczęścia w nadchodzących rozgrywkach.

VIII Memoriał JIGORO KANO w Judo

Ilustracja do informacji: VIII Memoriał JIGORO KANO w Judo
W dniach 29 - 30.10.2016 r. w Poznańskiej Arenie odbył się VIII Memoriał Jigoro Kano w Judo.
W sobotę 29.10.2016r odbyły się zawody w kategorii dzieci i w tej kategorii wiekowej nie mogło zabraknąć judoków z UKS „SPARTA SŁAWA”. 
Po bardzo ciężkich pojedynkach Sławianie wrócili z dwoma złotymi medalami: Aleksandry Opieli i Zuzanny Skrzypczak oraz dwoma medalami brązowymi, które wywalczyły Klaudia Skrzypczak i Julia Szymanowska, piąte miejsce wywalczył po pięknych walkach Antoni Krzyśków. W niedzielę 30.10.2016 r odbyły się zmagania Młodzików. Był to Turniej zaliczany do Pucharu Polski. W pięknym stylu (osiągając swój jak do tej pory najlepszy wynik w karierze) brązowy medal wywalczyła Nina Ciesielska. Po dobrych walkach siódmą lokatę zdobył Juliusz Przybyła. Wszystkim startującym gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików

Ilustracja do informacji: XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików
W dniu 30.05.2015r w Nowej Soli odbyły się XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików w Judo. Warto wyjaśnić, że „otwarte” zawody oznaczają możliwość startu każdego zainteresowanego klubu Judo z Polski jak również zespołów zagranicznych.
 • 03-06-2015
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Mistrzostwa Wojewódzkie 2015

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EUROSŁAWA 2015”

Ilustracja do informacji: TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EUROSŁAWA 2015”
"Jesteś ważnym człowiekiem w Europie"
 
22 maj 2015 r. – piątek godzina 930
BOISKO „ORLIK” PRZY ZSP W SŁAWIE
 • 15-05-2015
czytaj dalej

Sukces sławskich judoków w Gorzowie Wielkopolskim

Ilustracja do informacji: Sukces sławskich judoków w Gorzowie Wielkopolskim
26.04.2015r. w Gorzowie Wlkp. odbył się Międzynarodowy Turniej Judo w którym uczestniczyło ponad 270 zawodników z 34 klubów. Sławscy judocy w tych zawodach w składzie 20 osobowym, gdzie po bardzo udanych pojedynkach wywalczyli 17 medali: 6 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych, zdobyli również 2 czwarte i jedno 5 miejsce punktowane. Wszyscy zawodnicy pokazali hart ducha i wielkie serce do walki jak również nie małe już umiejętności. Całej drużynie należą się gratulacje i wielkie słowa uznania za tak udany występ. Zarząd Klubu UKS „SPARTA” Sława dziękuje wszystkim rodzicom i opiekunom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu wyjazdu na Turniej.
Wyniki poszczególnych zawodników:

Złote medale:
1.Alex Frąck
2.Bartosz Łuczyk
3.Julia Szymanowska
4.Nina Ciesielska
5.Alicja Jędrzejewska
6.Samuel Bernacki

Srebrne medale:
1.Seweryn Knop
2.Filip Ciesielski
3.Miłosz Wojciech
4.Denis Pyziak
5.Juliusz Przybyła

Brązowe medale:
1.Damian Malcher
2.Kamil Lisowski
3.Karol Maćkowiak
4.Mikołaj Kotwica
5.Kacper Wajs
6.Remigiusz Kostrzewa

Czwarte miejsca wywalczyli:
1.Maksymilian Zaręba
2.Wojciech Maciukiewicz

Piątą lokatę wywalczył:
1.Jakub Maćkowiak
 • 28-04-2015
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: sławscy judocy

Ogólnopolski Turniej Badmintona - Sława CUP 2015

Ilustracja do informacji: Ogólnopolski Turniej Badmintona - Sława CUP 2015
Turniej zorganizowany został przez Sławskie Stowarzyszenie Badmintonowo – Tenisowe (SSBT) a także przy pomocy Urzędu Miejskiego w Sławie oraz Sławskich Obiektów Sportowych.
Zmagania jak co roku stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły wielu pozytywnych emocji.
Nie udało się pobić rekordowej frekwencji z roku 2013 jednak liczba 55 zawodników z wielu regionów Polski mówi sama za siebie m.in. Jelenia Góry, Zielonej Góry, Jawora, Wrocławia, Sulęcina, Góry, Wolsztyna, Sobótki, Nowogrodu Bobrzańskiego, Gwdy Wielkiej, Głogowa oraz Sławy.
Rozgrywki odbywały się w kategoriach z podziałem na kobiety i mężczyzn w systemie grupowo - pucharowym pośrednim. W imprezie brali udział wszyscy chętni adepci badmintona a także byli i obecni zawodnicy tego najszybszego sportu rakietowego na świecie. Uczestnicy turnieju otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Trzeba wspomnieć tez o dobrze przygotowanym cateringu. Rozgrywki okazały się zacięte i pasjonujące. Na bardzo wysokim poziomie stała kat. OPEN w finale spotkali się Krzysztof Garbacz (Jelenia Góra) oraz Robert Aleksandrowicz (Sulęcin) zwycięzcą okazał się zawodnik z Sulęcina. W kat. gier podwójnych triumfowała para ze Jeleniej Góry (Garbacz/Górniak). Dobrze spisała się także sławska para deblowa (Masłowski/ Chojnacki) zajmując 3 miejsce. Wspomnieć trzeba także o badmintonistach z Zielonej Góry oraz Sobótki którzy dominowali w grze kobiet oraz mikstach. Natomiast w swoim debiucie w kat. 40+ najlepszy okazał się Robert Brojek (Góra).

Inf. M. Masłowski 
 • 22-04-2015
czytaj dalej

Zwycięstwo zawodnika UKS YC Sława

Ilustracja do informacji: Zwycięstwo zawodnika UKS YC Sława
Aleks Michalski, zawodnik UKS Yacht Club Sława, zajął I miejsce w klasie Laser Radial podczas Rybnickich Regat Żeglarskich inaugurujących Pucharu Polski 2015, które odbyły się 10-12.04.2015r. w Rybniku. Zwycięstwo naszego zawodnika było zdecydowane, nad drugim zawodnikiem miał przewagę aż 14 punktów.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Aleks Michalski

II MISTRZOSTWA PRZYSZŁEJ GWIAZDY JUDO o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica 2015r.

Ilustracja do informacji: II MISTRZOSTWA PRZYSZŁEJ GWIAZDY JUDO o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica 2015r.
W sobotę 11.04.2015r w Trzebnicy odbyły się II MISTRZOSTWA PRZYSZŁEJ GWIAZDY JUDO o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. W Turnieju uczestniczyło ponad 200 zawodników z 13 klubów. Sławscy Judocy jak zwykle nie zawiedli, przywożąc z Turnieju 14 medali w tym 6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych. Wszystkim należą się gratulacje a szczególnie tym zawodnikom, którzy wystartowali w wyższych kategoriach wagowych i wiekowych. Wielki sukces odniosła nasza najlżejsza zawodniczka Zuzanna Skrzypczak, która wystartowała w wyższej kategorii wagowej, zdobywając pierwsze miejsce i zdobyła Puchar  dla najlepszego technika zawodów w swojej kategorii wiekowej.Wyniki poszczególnych zawodników:
Złote medale:
1.Zuzanna Skrzypczak
2.Bartosz Łuczyk
3.Denis Pyziak
4.Filip Ciesielski
5.Juliusz Przybyła
6.Remigiusz Kostrzewa
Srebrne medale:
1.Alicja Jędrzejewska
2.Filip Skrzypczak
3.Miłosz Wojciech
Brązowe medale wywalczyli:
1.Klaudia Skrzypczak
2.Nina Ciesielska
3.Mikołaj Kotwica
4.Maksymilian Zaręba
5.Tomasz Czarnota
Wielkie podziękowania dla rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na zawody i za opiekę podczas Turnieju. Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu UKS SPARTA Sława.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: trzebnica 2015

1 2

 • Baner: lubuskie.pl
 • Baner: sckiw.slawa.pl
 • Baner: zw.pl
 • Baner: EKO-Przyszłość
 • Baner: zwik.slawa.pl
 • Baner: osp.slawa.pl
 • Baner: KPP Wschowa
 • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
 • Baner: WOPR WSCHOWA
 • Baner: RWS
 • Baner: LKŻ Sława
 • Baner: Kraina Lasów i Jezior
 • Baner: Sławski Klub Żeglarski
 • Baner: SLTZ
 • Baner: Triathlon Sława
 • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
 • Baner: Mikroporady.pl