.
Baner: baner urządBaner: Rynek

Kluby

XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików

Ilustracja do informacji: XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików
W dniu 30.05.2015r w Nowej Soli odbyły się XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i Młodzików w Judo. Warto wyjaśnić, że „otwarte” zawody oznaczają możliwość startu każdego zainteresowanego klubu Judo z Polski jak również zespołów zagranicznych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Mistrzostwa Wojewódzkie 2015

Tak stało się i tym razem. Na czterech nowosolskich matach do rywalizacji stanęło 28 klubów z Polski i Niemiec. Spartanie w tej doborowej stawce pokazali się z jak najlepszej strony . Drużynowo wywalczyli II miejsce i puchar. Indywidualnie zdobyli 12 medali.